O nas

Expert Meble - producent mebli kuchennych i biurowych ze Śląska

Expert Meble - producent mebli kuchennych i biurowych ze Śląska

Firma Expert Meble już od blisko dwóch dziesięcioleci produkuje meble na najwyższym poziomie. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja mebli kuchennych na wymiar, szaf do zabudowy z drzwiami przesuwanymi oraz mebli biurowych.Podejmujemy się wykonania zabudowy wszelkich pomieszczeń, bez względu czy będą to mieszkania, domy czy też biura.

Co nas wyróżnia?

Dotychczasowi klienci doskonale poznali zalety naszej firmy oraz nasze możliwości. Działamy na rynku od czasów pojawienia się w Polsce pierwszych systemów zabudowy z drzwiami przesuwanymi. Podczas naszej wieloletniej działalności wykonaliśmy kilka tysięcy różnych zabudów meblowych. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami, które spotkały się z aprobatą odbiorców naszych usług. Wykonaliśmy setki trwałych i praktycznych szaf wnękowych oraz wygodnych garderób. Zabudowaliśmy pawlacze oraz różnego rodzaju wnęki. Chcemy pochwalić się niezliczoną ilością wykonanych na zamówienie mebli kuchnnych w domach, mieszkaniach, firmach i instytucjach. Nasz profesjonalizm został doceniony przez takie instytucje jak: Politechnika Śląska w Gliwicach, Urząd Miasta w Zabrzu, Huta Łabędy, szkoły, przedszkola oraz firmy na terenie kilku miast śląskich.

Jak pracujemy?

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać niemal każdy meble według potrzeb klienta. Realizujemy autorskie projekty klientów i pomagamy w ich doskonaleniu.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca:

Projekt - Pobierzemy wymiary oraz doradzimy, jakie dobrać materiały posiłkując się projektami poprzednich realizacji lub wzornikami.

Wycena - Na podstawie sporządzonego projektu jesteśmy w stanie podać całkowity koszt produkcji i montażu mebli.

Produkcja - Zatwierdzony projekt oraz wszelkie informacje dotyczące materiałów, akcesoriów oraz wykończenia przekazujemy do naszego zakładu, gdzie wyspecjalizowany zespół przygotuje meble.

Montaż - Gotowe meble zawieziemy prosto do domu klienta, gdzie zostaną zamontowane przez doświadczonych montażystów.

Jak pracujemy?

Inwestujemy w nowoczesność

Nowoczesne urządzenia austriackiej firmy FELDER zapewniają najwyższą jakość wykonania. W obecnej chwili jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju meble w szybkim terminie i w korzystnej cenie.

Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi producentami okuć meblowych, dzięki czemu masz gwarancję, że Twoje meble będą trwałe i funkcjonalne.

O nas - firmy